Home

Baterie

HAZE baterie

Baterie Haze

Naše firma zařadila do své nabídky hermeticky uzavřené, bezúdržbové olověné akumulátory firmy HAZE Battery Co. Ltd. Kvalita výrobků je na nejvyšší úrovni a je akceptovaná ve všech vyspělých zemích. Samozřejmostí jsou získané certifikáty ISO 9001, EC Declaration of Conformity.

Jednou z největších předností je téměř kompletní škála modelů a technologií. Firma HAZE má v sortimentu zastoupeny nejenom olověné baterie klasické technologie AGM (určené převážně do záložních systémů, kde nedochází k častým výpadkům), ale také nejmodernější technologii GEL elektrolytu (určené pro denní cykly). Dále jsou k dispozici speciální typy baterií s čelním přístupem, které jsou vhodné k použití v prostorově náročných, moderních sestavách.

Baterie se instalují přímo do skříní nebo v případě požadavků na větší kapacitu baterií do samostatných stojanů dimenzovaných s ohledem na umístění, zejména nosnost podlahy, rozměry a počty baterií. Projekce, výroba a instalace stojanů včetně montáže baterií, je předmětem činnosti firmy CanTech.

Rozdíl v technologiích AGM a GEL:

Každá z těchto technologií má svoje klady a zápory. Je nutné vybrat akumulátor vhodné technologie podle toho, co budeme v provozu od akumulátoru očekávat.

Základní výhody technologie AGM ( HZS, HZB ):

Základní výhody technologie GEL ( HZY ):

Copyright © 2000-2024 Cantech s.r.o.