Home

Invertory CE+T

Invertor Bravo 10 Inovativní modulární invertory pro dokonalou spolehlivost a úsporu nákladů. Tato technologie poskytuje druhý AC vstup pro napájení zátěží přímo ze sítě. Díky tomu je zajištěno bezpečné napájení s celkovou účinností konverze až 96 %. Naše řešení jsou navržena s ohledem na modularitu, spolehlivost, kompaktnost a úsporu nákladů. Objevte naše nové produkty!

Ke stažení :

Datasheet Bravo 10 EN
Datasheet Bravo 25 EN
Datasheet Sierra 10 EN

Manual Bravo 10 CZ
Manual Bravo 10 EN
Manual Bravo 25 EN
Manual Sierra 10 EN


Invertory TSI

Invertor TSI NOVA

Inveror se převážně používá v systémech, kde se používá DC záložní napětí s bateriemi a je potřeba zachovat napájení při výpadku sítě i těch zařízení, která jsou napájena napětím AC 230V.

Jednou z nejdůležitějších vlastností systému TSI je schopnost odpojení. Invertor TSI má na každém připojovacím místě nejméně 3 odpojovací prvky v sérii (relé, pojistka, atd.) a má i galvanicky oddělenou dvojitou komunikační sběrnici. Komunikace je tedy odolná vůči poruchám, každá sběrnice je schopná samostatně zabezpečit synchronizaci, sdílení zátěže a datovou komunikaci.

Modul invertoru má dva vstupy – jeden slouží pro připojení na DC síť a druhý pro AC síť. Při napájení z DC sítě pracuje modul jako klasický invertor. Při režimu EPC („Enhanced Power Conversion“ – režim zlepšené konverze energie) je zátěž napájená z AC sítě. I přes to, že se v síti může objevit různé rušení (napěťové špice, krátkodobé přepětí), tak je na výstupu čisté sínusové napětí, a to i když zátěž není lineární. Čistá sinusovka na výstupu a ideální účinník na vstupu jsou dosaženy bez čerpání energie z DC zdroje. V případě výpadku sítě AC dojde k přechodu na napájení z DC sítě bez přerušení napájení zátěže.

Invertor TSIInvertor je určený do 19" rámu, kabinety se dají zapojovat paralelně, moduly se mohou vyměňovat za chodu, možnost vytvoření 1 nobo 3 fázových invertorových systémů. Chlazení je pomocí ventilátoru a má interní teplotní řízení a vypínání. Při zapojení invertoru TSI NOVA 48/230 se zdrojem Cordex 48/1,2kW se může řídící jednotka invertoru propojit s řídící jednotkou zdroje a může se dohlížet přes síť Ethernet (chová se jako jedno dohledované zařízení). Připojení vtupu a výstupu je přes svokovnici zezadu (svokovnice je chráněná proti přepólování). Hranice vstupního napětí AC i DC je uživatelsky nastavitelná. Rozsah synchronizace frekvence je 47 - 53Hz a 57 - 63Hz.

Ke stažení :

Manuál Controller T2S ETH EN
Manuál TSI VEDA EN
Manuál TSI NOVA CZ
Manuál TSI BRAVO EN
Ovladače USB pro TSI

Copyright © 2000-2024 Cantech s.r.o.