Home

DC systémy 48V


DC zdroje řady CTG

Zdroj CTG 48/5 SB

Záložní zdroj CTG 48/5 SB viz obr. je vybaven jedním výkonovým modulem 48V / 250W (5A), kartou LVD (ochrana baterií před hlubokým vybitím), 7x pojistkový odpojovač (6x výstup, 1x baterie), svorkovnice na připojení + pólu, síťová flexošňůra do zásuvky AC 230V, držák kronepásků, dvojbarevná LED dioda indikující provoz ze sítě (zelená) a provoz z baterií (rudá). Je určen do 19" rámu a vysoký je 2U.


Zdroj CTG 48/10

Záložní zdroj CTG 48/5 (CTG 48/10) viz obr. je vybaven jedním nebo dvěma výkonovými moduly 48V / 250W (5A), kartou LVD (ochrana baterií před hlubokým vybitím), 1-8x výstupní jistič (dle požadavku, standardně osazeny 3x6A), 1x bateriový jistič (dle požadavku, standardně osazen 10A), indikace 3x LED dioda ( SÍŤ, OVP, TEMP ), pod přední maskou je svorkovnice na připojení + i - pólů, alarmová a síťová svorkovnice. Je určen do 19" rámu a vysoký je 3U. Volitelné: alarmy pomocí bezpotenciálních kontaktů – AC FAIL, MODUL FAIL, doplnění zdroje o komunikační kartu (ethernet).
Zdroj CTG 48/10

Záložní zdroj CTG 48/5 (CTG 48/10) (nové provedení 2U) viz obr. je vybaven jedním nebo dvěma výkonovými moduly 48V / 250W (5A), kartou LVD (ochrana baterií před hlubokým vybitím), 6x výstupní jistič, indikace 3x LED dioda ( SÍŤ, OVP, TEMP ), za přední výsuvnou maskou je svorkovnice na připojení + i - pólů, alarmová a síťová svorkovnice. Je určen do 19" rámu a vysoký je 2U. Volitelné: alarmy pomocí bezpotenciálních kontaktů – AC FAIL, MODUL FAIL, doplnění zdroje o komunikační kartu (ethernet).
Usměrňovače Merawex - zdroje CTM

Zdroj CTM 48V/300W

Záložní zdroj CTM 48V/300W je navržen jako modulární spínaný zdroj. V základní verzi je osazen dvěma moduly (systém n+1) - jeden redundantní modul. Jedná se o spínaný zdroj s jednofázovým vstupem 230V AC, 50Hz a jmenovitým výstupním napětím 48V DC. Výkon jednoho modulu je 300W. V kabinetu jsou dva výkonové moduly. Kabinet je konstruován tak, že po odklopení čelní masky, jsou přístupné oba výkonové moduly a všechny ostatní prvky, které jsou potřebné pro připojení sitě AC, baterií a zátěže. Při nutnosti výměny modulu je lze odpojovat pod napětím. Volitelná výbava jističů a alarmů, možnost omezení proudu do baterií.


Zdroj CTM 48V/600W

Záložní zdroj CTM 48V/600W je navržen jako modulární spínaný zdroj. V základní verzi je osazen dvěma moduly (systém n+1) - jeden redundantní modul. Jedná se o spínaný zdroj s jednofázovým vstupem 230V AC, 50Hz a jmenovitým výstupním napětím 48V DC. Výkon jednoho modulu je 300W. V kabinetu jsou dva výkonové moduly. Kabinet je konstruován tak, že po odklopení čelní masky, jsou přístupné oba výkonové moduly a všechny ostatní prvky, které jsou potřebné pro připojení sitě AC, baterií a zátěže. Při nutnosti výměny modulu je lze odpojovat pod napětím. Volitelná výbava jističů a alarmů, možnost omezení proudu do baterií.
DC zdroje řady Cordex

Zdroj Cordex 48/650W

Záložní zdroj Cordex 48/650W viz obr. může být osazen až čtyřmi výkonovými moduly 48V / 650W (13,5A), má integrovaný CXCI řídící panel indikující třemi LED diodami poruchové stavy a na displeji ukazuje hodnoty napětí a proudu zátěže. Vpravo je LVD a distribuce - 3x výstupni jistič a 1x jistič baterií. Vzadu je svorkovnice k připojení napájení a svorkovnice pro připojení alarmů (3x bezpotenciální kontakt). Tento typ je určen do 19" rámu a vysoký je 2U (může být i 23" - počet výkonových modulů se nemění, tato verze má větší panel distribuce). CXCI řídící panel obsahuje ethernet, přes který se dá zdroj na dálku konfigurovat a dohledovat.


Zdroj Cordex 48/1kW

Záložní zdroj Cordex 48/1kW viz obr. může být osazen až pěti výkonovými moduly 48V / 1kW (20,8A) a CXCM řídícím panelem s dotykovým displejem (může být nastavován buď pomocí dotykového displeje, nebo přes ethernet). Výkonových jednotek může být až 6, ale jen s externím CXC HP řídícím panelem. CXCM řídící panel indikuje třemi LED diodami poruchové stavy a zároveň na displeji ukazuje hodnoty napětí a proudů a vypisuje poruchové stavy. Vzadu je svorkovnice k připojení napájení a 2x 25pin konektor pro měření napětí a proudu, 7x bezpotenciální programovatelný kontakt pro alarmy a 1x kontakt pro externí LVD. Tento typ je určen do 19" rámu a vysoký je 4U (může být i 23"). CXCM řídící panel obsahuje ethernet, přes který se dá zdroj na dálku konfigurovat a dohledovat.


Zdroj Cordex 48/1,2kW

Záložní zdroj Cordex 48/1,2kW viz obr. může být osazen až čtyřmi výkonovými moduly 48V / 1,2kW (25A), má integrovaný CXCM1 řídící panel indikující třemi LED diodami poruchové stavy a na displeji ukazuje hodnoty napětí a proudu zátěže. Výkonových jednotek může být až 5, ale jen s externím CXC HP řídícím panelem. Zezadu CXCM1 je zásuvka k připojení napájení a 1x 25pin konektor pro měření napětí a proudu, 3x bezpotenciální programovatelný kontakt pro alarmy a 1x kontakt pro externí LVD. Tento typ je určen do 19" rámu a vysoký je 1U. CXCM1 řídící panel obsahuje ethernet, přes který se dá zdroj na dálku konfigurovat a dohledovat. Do tohoto zdroje lze doplnit distribuční panel se stykačem LVD a pojistkami pro výstupy a baterie


Zdroj Cordex 48/3kW

Záložní zdroj Cordex 48/3kW viz obr. může být osazen až čtyřmi výkonovými moduly 48V / 3kW (62,5A). Tento typ je určen do 19" rámu a vysoký je 1U. Vzadu je svorkovnice k připojení napájení a konektor pro připojení CXC HP externího řídícího modulu s dotykovým dislejem (může být nastavován buď pomocí dotykového displeje, nebo přes ethernet). Na dipleji CXC HP zobrazuje hodnoty napětí a proudů, vypisuje poruchové stavy. Vedle displeje jsou tři stavové LED diody. K řídícímu mudulu se připojuje CXC HP-L ADIO sloužící k měření napětí a proudů, spínání LVD atd.


Zdroj Cordex 48/4,6kW

Záložní zdroj Cordex 48/4,6kW viz obr. může být osazen až pěti výkonovými moduly 48V / 4,6kW (95,8A). Tento typ je určen do 19" rámu a vysoký je 4U. Vzadu je svorkovnice k připojení napájení a konektor pro připojení CXC HP externího řídícího modulu s dotykovým dislejem (může být nastavován buď pomocí dotykového displeje, nebo přes ethernet). Na dipleji CXC HP zobrazuje hodnoty napětí a proudů, vypisuje poruchové stavy. Vedle displeje jsou tři stavové LED diody. K řídícímu mudulu se připojuje CXC HP-L ADIO sloužící k měření napětí a proudů, spínání LVD atd.


    Zpět na přehled zdrojů    

Copyright © 2000-2024 Cantech s.r.o.